Genel Wordpress

En İyi 5 Ücretsiz WordPress Haber Teması 2019

WordPress blog sitenizde haber yayını yapmanız mümkündür. Tamamen ücretsiz WordPress Haber Teması kullanarak hemen haber sitenizi açıp yayına başlayabilirsiniz.
Sizler için derlemiş olduğumuz En İyi 5 Ücretsiz WordPress Haber temaları arasından projenize en uygun olanı seçip haber sitenizi açabilirsiniz.
Ayrıca WordPress Ücretsiz Haber Botu nu kullanarak sitenize ücretsiz ve zahmetsizce yayın akışı oluşturmanız mümkündür. Yine sizler için ücretsiz yayınlamış olduğumuz haber botunun kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Haber Botu

Dilerseniz tamamen ücretsiz ve mobil uyumlu WordPress Haber Temalarını inceleyemeye başlayalım.

VMagazine Lite WordPress Haber Teması

VMagazine Lite WordPress haber teması görünüm ve kullanım bakımından oldukça işinize yarayacak bir temadır. Temanın birçok widget özelliği ve geniş manşet alanı sayesinde kullanıcılarınıza konforlu bir yayın akışı sunmanız mümkündür.

Canlı Ön İzleme | Temayı İndir

News Portal WordPress Haber Teması

News Portal WordPress Haber Teması nın bir çok seçeneği mevcuttur. Hem renk ve hem widgetlerin kullanımı bakımından size çok fazla olanak sağlayan bu haber temasının arama motorları ile olan optimizasyonu oldukça iyidir.

Canlı Ön İzleme | Temayı İndir

ColorMag WordPress Haber Teması

ColorMag WordPress Haber Teması oldukça fazla tercih edilen temalar arasında yer almaktadır. Kullanım modülleri ve temanın seosu açısından oldukça iyi durumda olan bu temanın özellikleri saymakla bitmez. Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bu temayı şiddetle öneriyorum.

Canlı Ön İzleme | Temayı İndir

Mag Lite WordPress Haber Teması

Tasarım bakımından daha çok moda ve magazin siteler tarafından tercih edilen Mag Lite WordPress Haber Teması, sade ve şık görünümü sayesinde kullanıcılara hipnoz etkisi yaratıyor. Moda ve magazin içerikli siteler tarafından kullanılmaya uygun olan bu ücretsiz temayı kullanmanızı öneririm.

Canlı Ön İzleme | Temayı İndir

SuperNews WordPress Haber Teması

Sade ve şık görünümü ile her kategoride kullanılabilen Super News WordPress Haber Teması alışılmışın dışında manşet yapısıyla da oldukça dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz ve responsive yapısıyla tercih edilebilir bir wordpress haber temasıdır.

Canlı Ön İzleme | Temayı İndir

Site Hocası olarak, sizlere tamamen ücretsiz WordPress tema ve eklentileri konusunda araştırmalar yapıp sunmaya devam edeceğiz.

Yazar hakkında

Site Hocası

Yorum Yap