Genel Opencart

En iyi 5 Opencart Eklentisi

E-ticaret siteleri geçmişte olduğu gibi her geçen gün popülerliğini tüm hızıyla arttırmaya devam etmektedir. Opencart ile mağazanıza özel e-ticaret sitenizi açabilir ve ürünlerinizi hızlıca satmaya başlayabilirsiniz.

Opencart Nedir ?

Opencart size geniş tema arşivi ile ürünlerinizi e-mağazanızda satmanıza olanak sağlar. Opencart, geniş tema arşiviyle ürün çeşitlerinize özel mağazanızı oluşturup, müşterilerinizle etkileşim kurarak satışlarınızı arttırmayı hedefler.

En İyi Ücretsiz OpenCart Temaları

Opencart eklentilerini kullanarak mağazanızdaki özellikleri arttırabilir, web sitenizin performansını maksimum düzeye getirebilirsiniz.
Site hocası olarak sizler için derlemiş olduğumuz En iyi 5 Opencart Eklentisi

AlsoBought

Mağazanızda yer alan ürünler arasında En çok satın alınan ürünleri gösterir. Bu eklentiyi kullanarak mağazanızın en popüler ve en çok satılan ürünlerini müşterilerinize sergileyebilirsiniz.

Seo Backpack

Seo Backpack etkileyici arayüzü ve yüksek performansıyla web siteniz için büyük önem taşır. Mağazanızın google ile uyumluluğunu doğrudan sağlayan bu eklenti sayesinde arama motoru analizi ve optimizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Login

Birçok kullanıcı için web sitesine kayıt olmak vakit kaybıdır. Bundan dolayı büyük sosyal ağ şirketleri web siteleri için api ve uygulamalar geliştirir. Opencart ın facebook login eklentisiyle kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla web sitenize beklemeden kolayca üye olabilirler.

Ajax Quick Checkout

Üyeleriniz satın alma sürecinde beklemeden ödeme yapmak isterler. Yani ödeme kısmındaki formları da tıpkı üyelik formunda olduğu gibi vakit kaybı olarak görebilirler. Ajax Quick Checkout eklentisiyle opencart müşterilerinize hızlı ödeme imkanı sağlıyor.

iBlog

Web sitesi için blog kısımlarının önemi oldukça fazladır. Özellikle google da index sayısının çoğaltılmasına yönelik çalışmalar web sitesinin blog kısmından yapılır. Web sitenizin arama motorları için olmazsa olmaz olarak görülen blog

Yazar hakkında

Site Hocası

Yorum Yap